Preliezkovo.sk

Preliezky, hojdačky, šmýkačky

Deti objavujú svet hrou. Behajú, lezú, plazia sa, smejú sa; chodia dnu, von, hore, dole, cez, za a medzi… Nielen že sa z toho tešia, ale takisto to napomáha ich rozvoju. Preliezka Jungle Gym im umožní hrať sa a objavovať v bezpečnom a dôvernom prostredí ich vlastného domova. Preliezka Jungle Gym podnecuje ich detskú fantáziu, kreativitu, pohyb, koordináciu a silu.

Vo všetkých našich projektoch je bezpečnosť naším kľúčovým faktorom. Vyhovujú bezpečnostným normám pre domáce a rodinné použitie (EN 71 -1, -2, -8 & -9). Sady hier obsahujú bezpečnostné komponenty ako napríklad držadlá, bezpečnostné krytky hrotov, zemné kotvy a iné. Toto všetko vytvára výnimočne bezpečné prostredie pre vaše dieťa.

Jungle Gym umožňuje zostaviť hraciu súpravu, ktorá prinesie zábavu v “divočine” na niekoľko rokov. Všetky naše súpravy sú rozšíriteľné a upravovateľné na základe nových prídavkov so širokým výberom stavebnicových prvkov a doplnkov. Nachádzajú sa tam veže podľa každého výberu, pre každý priestor i peňaženku. Sada je kedykoľvek rozšíriteľná, takže hra sa môže prispôsobovať potrebám dieťaťa počas jeho rastu. K vežiam je pridané zábavné príslušenstvo. Takisto veľa veží už obsahuje zábavné doplnky ako napríklad riadiace kormidlo, trubica na komunikáciu, lezecké lano, zábavný telefón a hviezdny ďalekohľad.

Vhodným a žiadúcim doplnkom každej zostavy detského ihriska je šmýkačka. V ponuke sú dve dĺžky a to 2,4 m a 3,0 m. Sú vyrobené z plastu odolného voči mechanickému poškodeniu i proti namáhaniu a UV žiareniu. Hracie zostavy rozširuje a robí ešte zábavnejším veľa doplnkov. Veľké množstvo daného príslušenstva je už súčasťou nami ponúkaných hracích veží.