Preliezkovo.sk

Detské drevené záhradné domčeky

Detský záhradný domček z dreva budú vaše deti milovať. Poskytne im ideálne miesto pre hodiny a hodiny skvelej zábavy a šantenia.

Drevený domček pre deti vo vašej záhrade

Záhradné domčeky sú vyrobené z kvalitného smrekového alebo borovicového dreva, a preto sa hodia do každej záhrady. Hrúbka steny je 16 mm. Okná sú z plexiskla, obsahujú uzatvárateľné okenice a domček má drevenú strechu (odporúčame ju prekryť strešnou krytinou pre dlhšiu životnosť). Domček je možné umiestniť kdekoľvek – na trávu, štrk alebo betónové priestranstvo.

Detské drevené záhradné domčeky | Preliezkovo.sk

V domčeku sa deti môžu hrať po celý rok a za každého počasia. Rozmery detských domčekov sú rôzne, no bez problémov sa do nich zmestia 2-4 deti vo veku 3-8 rokov. Ak potrebujete špecifické rozmery domčeka, ozvite sa a my vám ho vyrobíme.

Záhradné domčeky plné farieb

Kreativita má dvere otvorené. Záhradný domček vám postavíme nielen v bežných farbách, ale môžeme vám ho vyfarbiť podľa vašich predstáv. Alebo ešte lepšie – dodáme vám kvalitné farby na drevo a vaše deti si môžu domček vyfarbiť tak, ako chcú.

Záhradný domček so šmýkačkou

K domčeku je možné pripojiť bohaté príslušenstvo – šmýkačky, pieskovisko, hojdačku, volant, ďalekohľad, pirátsku zástavu a pod. K domčeku môžete pripojiť 2,4 m šmýkačku z našej ponuky.

Lacné záhradné domčeky pre deti

Domčeky ponúkame za skvelé ceny, vrátane montáže alebo farebného prevedenia.

Pozrieť ponuku drevených záhradných domčekov