Detské ihriská Jungle Gym

Premeňte vašu záhradu na to najkrajšie miesto pre vaše deti. Detské ihriská Jungle Gym sú overené a kvalitné ihriská od popredného európskeho dodávateľa.

Drevené veže, domčeky a preliezky Jungle Gym

Ihriská sú vyrobené z kvalitného dreva s prvotriednou povrchovou úpravou. Všetky spojovacie materiály a prvky sú dokonale zabezpečené a chránené, s cieľom zaistiť maximálnu bezpečnosť vašich detí.

Detské ihrisko Jungle Gym vo vašej záhrade

Detské ihriská Jungle Gym vám dodáme aj zmontujeme, nech ste kdekoľvek na Slovensku. O nič sa nemusíte starať. Stačí si vybrať z desiatok veží, domčekov, preliezok a šmýkačiek tie, s ktorými si vaše deti užijú najviac zábavy.  

Veže a detské ihriská Jungle Gym

Drevené veže a preliezky Jungle Gym sa okamžite stanú prekrásnou dominantou vašej záhrady. Všetky veže je možné kombinovať a vytvoriť tak malý detský raj len kúsok od vášho domu.

Moduly pre detské ihriská Jungle Gym

Rozšírte si vaše detské ihrisko o najrôznejšie preliezky, hojdačky, šmýkačky a ďalšie doplnky, s ktorými si vaše deti užijú množstvo zábavy.

Doplnky k detským ihriskám Jungle Gym

Vaše ihrisko Jungle Gym ožije vďaka desiatkam najrôznejších farebných doplnkov. Detské rebríky, laná, lezecké steny, hojdačky – to všetko uvítajú vaši drobci s úsmevom na tvári.

Nákupný košík
Návrat hore