Preliezkovo.sk

Detské ihriská Hy-Land

Detské ihriská Hy-Land sú určené pre verejné priestranstvá. Jednoducho sa stanú stredobodom námestia vo vašej obci, skrášlia priestor pred vašou reštauráciou, alebo doprajú deťom hodiny zábavy vo vašej škôlke a škole. Sú bezpečné a certifikované podľa noriem ČSN 1176. K výrobe drevených častí je použité vysoko kvalitné drevo z ihličnatých stromov, ktoré je hladko ohobľované a zaručuje dlhoročný úžitok. Ihrisko vám dovezieme a postavíme presne podľa vašich predstáv.

Pre koho sú ihriská Hy-Land ideálne:

Detské ihrisko pre reštaurácie

Vďaka kvalitnému ihrisku získate nových zákazníkov a rodiny s deťmi sa k vám budú stále radi vracať.

Detské ihriská pre obce, mestá

Doprajte deťom vo vašej obci krásne miesto, kde môžu tráviť svoj voľný čas.

Detské preliezky pre materské škôlky a školy

Postavíme vám bezpečné a certifikované detské ihrisko, ktoré budú deti vo vašej materskej škôlke milovať.

Detské ihriská pre kempy, hotely a penzióny

Spríjemnite hosťom pobyt vo vašom zariadení a doprajte ich deťom poriadnu zábavu na novom detskom ihrisku. Získate spokojných návštevníkov, ktorí vás vďaka nemu odporučia svojim známym.

Vyberte si z ponuky detských domčekov a veží Hy-Land

Ihrisko Project Q

Ihrisko Project P

Detské hojdačky

 

Ihriska Hy-land sú zárukou kvality

Certifikácia:  Všetky herné prvky ihriska sú certifikované podľa európskej normy 1176 pre verejné priestranstvá a prostredia napr. materské škôlky, školy, obecné a mestské ihriská, reštaurácie a hotely.

Použitý materiál: drevené diely sú z impregnovaného ihličnatého dreva, rebríkové priečky sú z nerezových materiálov, kovové prvky sú ošetrené práškovou farbou, spojovací materiál je odolný  proti korózii. Všetky použité materiály spĺňajú najprísnejšie európské požiadavky na ochranu, zdravie a bezpečnosť. Sú odolné poveternostným vplyvom a UV žiareniu.