Detské ihrisko na záhradu

Detské ihrisko a preliezky pre každú záhradu

Dodáme vám kvalitné drevené detské ihrisko, na ktorom si vaše deti užijú množstvo zábavy. Ponúkame vám ihriská od renomovaných európskych výrobcov za skvelé ceny, vrátane montáže alebo farebných úprav. Najkrajšie detské ihrisko je predsa to, ktoré bude vo vašej záhrade.

Detské ihrisko Jungle Gym

Ihrisko Jungle Gym premení vašu záhradu na malý raj pre vaše deti. Detské ihriská sú certifikované podľa európskych noriem a mimoriadne bezpečné. Sú vyrobené z kvalitného ihličnatého dreva s povrchovou úpravou. Ihrisko pre vás zmontujeme aj nafarbíme tak, aby krásne ladilo s vaším domom alebo ďalšími prvkami v záhrade.

Detské ihriská je možné vzájomne kombinovať, spájať a vytvoriť tak zostavu presne na mieru. Či už máte malú záhradu alebo väčší priestor pre ihrisko, radi vám odporučíme ideálnu zostavu preliezok, na ktorých sa vaše deti dostatočne vybláznia. 

Detské ihrisko Blue Rabbit

Kvalitné drevené ihrisko Blue Rabbit od certifikovaného európskeho výrobcu vám takisto dodáme vrátane montáže, nech ste kdekoľvek na Slovensku. Ihrisko Blue Rabbit je rovnako ako Jungle Gym vyrobené z kvalitného dreva a určite vydrží, kým vaše deti nevyrastú.

Detské preliezky s bohatým príslušenstvom

K ihriskám dodávame desiatky najrôznejších doplnkov, s ktorými si vaše deti užijú parádne chvíle. Šmýkačky, hojdačky, rebríky, ďalekohľady a ďalšie zábavné predmety jednoducho umiestnite na ihrisko a poskytnete vaším deťom nové námety na hry.

Nákupný košík
Scroll to Top