-12%

Detská hojdačka Blue Rabbit FREESWING

340 500 

Stabilná drevená detská hojdačka pre dve deti. Šikmé bočné rámy a nové stabilizačné rohy zaistia dlhotrvajúcu zábavu na robustnej konštrukcii hojdačky.

Doplnkové služby:

  • Náter reziva: 80 €
  • Montáž: 80 €
Vymazať
Katalógové číslo: blue-rabbit-freeswing Kategórie: , , Značky: ,

Detské hojdačky Blue Rabbit FreeSwing

Blue Rabbit FreeSwing je stabilná drevená detská hojdačka pre dve deti, ktorú môžete umiestniť kdekoľvek do záhrady, alebo kombinovať s ďalšími modulmi detských ihrísk Blue Rabbit. Vyberte si z rôznych štandardných sedačiek, detských sedačiek, hrázd, lanových rebríkov, … Alebo možno radšej budete preferovať fantastické hojdacie hniezdo, dvojsedačku alebo hojdaciu loptu. Ako budú vaše deti rásť, príslušenstvo budete môcť ľahko zmeniť tak, aby vyhovovalo ich veku. Jednoducho odpojíte a pripojíte hojdacie príslušenstvo pomocou pripájacích karabín.

Počas hojdania na Freeswingu si budete môcť vychutnať jeho výbornú stabilitu. Šikmé bočné rámy a nové stabilizačné rohy zaistia dlhotrvajúcu zábavu na robustnej konštrukcii hojdačky.

Detské ihriská Blue Rabbit 2.0

Drevené detské ihriská belgického výrobcu Blue Rabbit patrí medzi najpredávanejšie v našom sortimente. Sú vyrobené z kvalitných materiálov, sú bezpečné, certifikované a variabilné. Detské ihrisko Blue Rabbit sa tak ľahko stane krásnou dominantou vašej záhrady, ktorá nadlho vyčaruje úsmev na tvárach vašich detí. Všetky spojovacie materiály a prvky sú dokonale zabezpečené a chránené, s cieľom zaistiť maximálnu bezpečnosť vašich detí.
Detské ihriská Blue Rabbit vám dodáme aj zmontujeme, nech ste kdekoľvek na Slovensku. O nič sa nemusíte starať.

  • Náter reziva:  80 €
  • Montáž: 80 €
Výrobca

Vlastnosti ihriska

Pre deti 3-6 rokov, Pre deti 6-12 rokov, S hojdačkou

Nákupný košík
Scroll to Top