Detské ihrisko Hy-land PROJECT P8

5 260 7 160 

Veľké detské ihrisko s dvoma vežami, šmýkačkou, pieskoviskami a lezeckou stenou. Deti si užijú hodiny preliezania, šplhania, šmýkania a množstvo zábavy. Toto ihrisko je vhodné do väčšej záhrady, alebo do exteriéru reštaurácie, penziónu, škôlky alebo na námestie.

Doplnkové služby:

  • Montáž ihriska: 950 €
  • Náter reziva: 950 €
Katalógové číslo: hy-land-projekt-p8 Kategórie: , Značky: , , ,

Drevené detské ihriská Hy-land

Detské ihriská Hy-Land Project P sú poskladané z jednotlivých modulov Hy-land, ktoré tvoria úžasné zostavy veží, domčekov a preliezok. Detské ihrisko tak bude naozajstnou štýlovou dominantou vašej záhrady, reštaurácie alebo penzionu. Ihriská sú vyrobené z kvalitného dreva s prvotriednou povrchovou úpravou. Všetky spojovacie materiály a prvky sú dokonale zabezpečené a chránené, s cieľom zaistiť maximálnu bezpečnosť vašich detí.

Ihrisko obsahuje:

  • 3 veže s pieskoviskom, ktoré sú prepojené terasou
  • šmýkačku
  • lezeckú stenu
  • celkové rozmery plochy ihriska: 8,5 x 11 m

Detské ihriská Hy-Land

Detské ihriská Hy-Land sú určené pre verejné priestranstvá. Jednoducho sa stanú stredobodom námestia vo vašej obci, skrášlia priestor pred vašou reštauráciou, alebo doprajú deťom hodiny zábavy vo vašej škôlke a škole. Sú bezpečné a certifikované podľa noriem ČSN 1176. K výrobe drevených častí je použité vysoko kvalitné drevo z ihličnatých stromov, ktoré je hladko ohobľované a zaručuje dlhoročný úžitok. Ihrisko vám dovezieme a postavíme presne podľa vašich predstáv.

Detské ihrisko pre penzión, reštauráciu, hotel, kemp alebo materskú školu

Spríjemnite hosťom pobyt vo vašom zariadení a doprajte deťom poriadnu zábavu na novom detskom ihrisku Hy-land. Možno aj vďaka nemu získate spokojných návštevníkov, ktorí sa k vám budú radi vracať.

Výrobca

Vlastnosti ihriska

Väčšie ihrisko, Pre deti 3-6 rokov, Pre deti 6-12 rokov, So šmýkačkou, S pieskoviskom, S lezeckou stenou, Verejné ihriská

Nákupný košík
Návrat hore