-4%

Detské ihrisko Hy-land PROJECT Q2

2 650 3 750 

Stabilné detské ihrisko s jednou vežou, šmýkačkou, lezeckou stenou a lanovou sieťou. Deti si na ňom užijú hodiny bezpečnej zábavy. Toto ihrisko je vhodné na verejné priestranstvá, do reštaurácie, penziónu, škôlky alebo na námestie.

Doplnkové služby:

  • Montáž ihriska: 550 €
  • Náter reziva: 550 €
Katalógové číslo: hy-land-projekt-q2 Kategórie: , Značky: , , ,

Ihrisko Hy-land Projekt Q2 obsahuje:

  • 1x zastrešenú vežu so šmýkačkou
  • lanovú sieť
  • lezeckú stenu
  • celkové rozmery plochy ihriska: 8×4 x 7,1 m

Drevené detské ihriská Hy-land Projekt Q

Detské ihriská Hy-Land Project Q sú poskladané z jednotlivých modulov Hy-Land, ktoré tvoria úžasné zostavy veží, domčekov a preliezok. Detské ihrisko tak bude naozajstnou štýlovou dominantou vašej záhrady, reštaurácie alebo penziónu. Ihriská sú vyrobené z kvalitného dreva s prvotriednou povrchovou úpravou. Všetky spojovacie materiály a prvky sú dokonale zabezpečené a chránené, s cieľom zaistiť maximálnu bezpečnosť vašich detí.

Detské ihriská Hy-Land Projekt Q sú určené pre verejné priestranstvá. Jednoducho sa stanú stredobodom námestia vo vašej obci, skrášlia priestor pred vašou reštauráciou, alebo doprajú deťom hodiny zábavy vo vašej škôlke a škole. Sú bezpečné a certifikované podľa noriem ČSN 1176. K výrobe drevených častí je použité vysoko kvalitné drevo z ihličnatých stromov, ktoré je hladko ohobľované a zaručuje dlhoročný úžitok. Ihrisko vám dovezieme a postavíme presne podľa vašich predstáv.

Detské ihrisko pre penzión, reštauráciu, hotel, kemp alebo materskú školu

Spríjemnite hosťom pobyt vo vašom zariadení a doprajte deťom poriadnu zábavu na novom detskom ihrisku Hy-Land. Možno aj vďaka nemu získate spokojných návštevníkov, ktorí sa k vám budú radi vracať.

Vlastnosti ihriska

Menšie ihrisko, Pre deti 3-6 rokov, So šmýkačkou, S lezeckou stenou, S lanovým rebríkom, Verejné ihriská

Výrobca

Nákupný košík
Návrat hore