Detské ihrisko Hy-land PROJECT Q4

4 649 6 549 

Krásne a stabilné detské ihrisko s dvoma vežami, terasou, šmýkačkou, 2x lezeckou stenou a 2x lanovou sieťou. Deti si na ňom užijú hodiny bezpečnej zábavy. Toto ihrisko je vhodné na verejné priestranstvá, do reštaurácie, penziónu, škôlky alebo na námestie.

Doplnkové služby:

  • Montáž ihriska: 950 €
  • Náter reziva: 950 €
Katalógové číslo: hy-land-projekt-q4 Kategórie: , Značky: , , ,

Ihrisko Hy-land Projekt Q4 obsahuje:

  • 2 stabilné veže spojené terasou so šmýkačkou
  • 2x lanovú sieť
  • 2x lezeckú stenu
  • celkové rozmery plochy ihriska: 11,5x 7,1 m

Drevené detské ihriská Hy-land Projekt Q

Detské ihriská Hy-Land Project Q sú poskladané z jednotlivých modulov Hy-Land, ktoré tvoria úžasné zostavy veží, domčekov a preliezok. Detské ihrisko tak bude naozajstnou štýlovou dominantou vašej záhrady, reštaurácie alebo penziónu. Ihriská sú vyrobené z kvalitného dreva s prvotriednou povrchovou úpravou. Všetky spojovacie materiály a prvky sú dokonale zabezpečené a chránené, s cieľom zaistiť maximálnu bezpečnosť vašich detí.

Detské ihriská Hy-Land Projekt Q sú určené pre verejné priestranstvá. Jednoducho sa stanú stredobodom námestia vo vašej obci, skrášlia priestor pred vašou reštauráciou, alebo doprajú deťom hodiny zábavy vo vašej škôlke a škole. Sú bezpečné a certifikované podľa noriem ČSN 1176. K výrobe drevených častí je použité vysoko kvalitné drevo z ihličnatých stromov, ktoré je hladko ohobľované a zaručuje dlhoročný úžitok. Ihrisko vám dovezieme a postavíme presne podľa vašich predstáv.

Detské ihrisko pre penzión, reštauráciu, hotel, kemp alebo materskú školu

Spríjemnite hosťom pobyt vo vašom zariadení a doprajte deťom poriadnu zábavu na novom detskom ihrisku Hy-Land. Možno aj vďaka nemu získate spokojných návštevníkov, ktorí sa k vám budú radi vracať.

Výrobca

Vlastnosti ihriska

Väčšie ihrisko, Pre deti 3-6 rokov, Pre deti 6-12 rokov, So šmýkačkou, S lezeckou stenou, S lanovým rebríkom, Verejné ihriská

Nákupný košík
Návrat hore