Detská hojdačka Blue Rabbit Swing

189 289 

Stabilná drevená konštrukcia detskej hojdačky až pre dve deti, ktorú je možné namontovať ako doplnkový modul na vežu ihriska Blue Rabbit alebo Jungle gym. Konštrukcia hojdačky obsahuje 2 ks hojdačiek Swing seat (t.j rovné sedaky)

  • Montáž: 50 €
  • Náter reziva 50€
Vymazať
Katalógové číslo: blue-rabbit-swing Kategórie: , Značky: ,

Detská hojdačka Blue Rabbit Swing

Blue Rabbit Swing je stabilná drevená detská hojdačka pre dve deti, ktorú môžete kombinovať s ďalšími modulmi detských ihrísk Blue Rabbit. Vzhľadom na konštrukciu hojdačky je potrebné ju uchytiť na jednej strane o pevnú stenu / vežu. Vyberte si z rôznych štandardných sedačiek, detských sedačiek, hrázd, lanových rebríkov (nie sú v cene)

Alebo možno radšej budete preferovať fantastické hojdacie hniezdo, dvojsedačku alebo hojdaciu loptu? Ako budú vaše deti rásť, príslušenstvo budete môcť ľahko zmeniť tak, aby vyhovovalo ich veku. Jednoducho odpojíte a pripojíte hojdacie príslušenstvo pomocou pripájacích karabín.

 

Detské ihriská Blue Rabbit 2.0

Drevené detské ihriská belgického výrobcu Blue Rabbit patrí medzi najpredávanejšie v našom sortimente. Sú vyrobené z kvalitných materiálov, sú bezpečné, certifikované a variabilné. Detské ihrisko Blue Rabbit sa tak ľahko stane krásnou dominantou vašej záhrady, ktorá nadlho vyčaruje úsmev na tvárach vašich detí. Všetky spojovacie materiály a prvky sú dokonale zabezpečené a chránené, s cieľom zaistiť maximálnu bezpečnosť vašich detí.
Detské ihriská Blue Rabbit vám dodáme aj zmontujeme, nech ste kdekoľvek na Slovensku. O nič sa nemusíte starať.

Montáž

,

Vlastnosti ihriska

Pre deti 3-6 rokov, Pre deti 6-12 rokov, S hojdačkou

Výrobca

Náter reziva

,

Nákupný košík
Scroll to Top