-3%

Detské ihrisko Jungle Gym MEGA 4

3 320 4 795 

Krásne drevené detské ihrisko Jungle Gym MEGA 4 je viacúčelové ihrisko zostavené z prvkov Jungle Gym. Obsahuje 2 veže spojené mostom, šmýkačku, hojdačku a lezeckú stenu. Zostava MEGA 4 je ideálna pre miesta, kde bude viacero detí. Aj toto ihrisko vám dovezieme, postavíme a zmontujeme na kľúč.

Doplnkové služby:

  • Montáž: 795
  • Náter reziva: 680 €
Katalógové číslo: jungle-gym-mega-4 Kategórie: , Značky: , , , ,

Detské ihrisko Jungle Gym

Detské ihriská Jungle Gym je možné vzájomne kombinovať a vytvoriť tak naozaj úžasné zostavy veží, domčekov a preliezok. Detské ihrisko tak bude naozajstnou štýlovou dominantou vašej záhrady, ktorá nadlho vyčaruje úsmev na tvárach vašich detí. Ihriská sú vyrobené z kvalitného dreva s prvotriednou povrchovou úpravou. Všetky spojovacie materiály a prvky sú dokonale zabezpečené a chránené, s cieľom zaistiť maximálnu bezpečnosť vašich detí.

Detské ihriská Jungle Gym vám dodáme aj zmontujeme, nech ste kdekoľvek na Slovensku. O nič sa nemusíte starať.

Vyberte si odporúčané MEGA zostavy Jungle Gym

Pripravili sme pre vás odporúčané kombinácie jednotlivých preliezok. Zostavy je samozrejme možné upraviť na mieru, podľa vášho priania a priestoru, ktorý je k dispozícii. Radi vám bezplatne pripravíme cenovú kalkuláciu.

Zostava Jungle Gym MEGA 4 obsahuje.

Počet detí: 10-20

Krásne drevené detské ihrisko Jungle Gym MEGA 4 je kombináciou viacerých prvkov Jungle Gym. Obsahuje 2 veže, šmýkačku, hojdačku, domček, most, lezeckú stenu a hasičskú tyč. Zostava MEGA 4 je ideálna pre miesta, kde bude viacero detí. Aj toto ihrisko vám dovezieme, postavíme a zmontujeme na kľúč.

Zostava obsahuje:

Doplnkové služby:

    • Montáž: 795
    • Náter reziva: 680 €

 

Náter reziva

,

Montáž

,

Výrobca

Vlastnosti ihriska

Väčšie ihrisko, Pre deti 3-6 rokov, Pre deti 6-12 rokov, So šmýkačkou, S hojdačkou, S pieskoviskom, S lezeckou stenou

Nákupný košík
Návrat hore