-4%

Detské ihrisko Jungle Gym MEGA 5

3 345 4 815 

Krásne drevené detské ihrisko Jungle Gym MEGA 5 je kombináciou viacerých prvkov Jungle Gym. Obsahuje 2 veže, šmýkačku, hojdačku, domček a most. Zostava MEGA 5 je ideálna pre miesta, kde bude viacero detí. Aj toto ihrisko vám dovezieme, postavíme a zmontujeme na kľúč.

Doplnkové služby:

  • Montáž: 780 €
  • Náter reziva: 690 €

 

Vymazať
Katalógové číslo: jungle-gym-mega-5 Kategórie: , Značiek: , , , ,

Zostavy preliezok Jungle Gym

Detské ihriská Jungle Gym je možné vzájomne kombinovať a vytvoriť tak naozaj úžasné zostavy veží, domčekov a preliezok. Detské ihrisko tak bude naozajstnou štýlovou dominantou vašej záhrady, ktorá nadlho vyčaruje úsmev na tvárach vašich detí. Ihriská sú vyrobené z kvalitného dreva s prvotriednou povrchovou úpravou. Všetky spojovacie materiály a prvky sú dokonale zabezpečené a chránené, s cieľom zaistiť maximálnu bezpečnosť vašich detí.

Detské ihriská Jungle Gym vám dodáme aj zmontujeme, nech ste kdekoľvek na Slovensku. O nič sa nemusíte starať.

Vyberte si odporúčané MEGA zostavy Jungle Gym

Pripravili sme pre vás odporúčané kombinácie jednotlivých preliezok. Zostavy je samozrejme možné upraviť na mieru, podľa vášho priania a priestoru, ktorý je k dispozícii. Radi vám bezplatne pripravíme cenovú kalkuláciu.

Zostava Jungle Gym MEGA 5 obsahuje.

Zostava je určená až pre 10-20 detí.

Zostava obsahuje:

Rozmery zostavy: 940 x 740 x 320 cm

Bezpečnostný priestor: 1340 x 940 x 320 cm

Doplnkové služby:

  • Montáž: 780 €
  • Náter reziva: 690 €

 

Výrobca

Vlastnosti ihriska

Väčšie ihrisko, Pre deti 3-6 rokov, Pre deti 6-12 rokov, So šmýkačkou, S hojdačkou, S pieskoviskom, S lezeckou stenou, S lanovým rebríkom

Nákupný košík
Scroll to Top